Odznaka honorowa „Za zasługi dla ochrony środowiska i gospodarki wodnej” dla Tomka Węgrzyna

W roku 2013 Minister Środowiska przyznał odznakę honorową „Za zasługi dla ochrony środowiska i gospodarki wodnej” Tomaszowi Węgrzynowi – członkowi Oddziału w Bielsku-Białej,  wiceprezesowi Koła PTT w Kozach, a zarazem inicjatorowi akcji „Sprzątamy Beskidy z PTT”.
Ponieważ Tomek wyjechał na jakiś czas do Anglii i nie mógł odebrać odznaki osobiście ani na IX Zjeździe Delegatów PTT w Zakopanem, ani walnym zgromadzeniu członków Oddziału PTT w Bielsku-Białej przy okazji uroczystego zakończenia akcji „Sprzątamy Beskidy z PTT 2014″ w Kozach, przyznane przez Ministra odznaczenie odebrała z rąk radnego Sejmiku Województwa Śląskiego Przemysława Koperskiego żona Tomka – Angelika Węgrzyn.
Serdecznie gratulujemy!

SONY DSC

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.