„Kadry z wakacyjnych podróży 2013 roku”

kardy_wakacjiZachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Kadry z wakacyjnych podróży 2013 roku”.

 Uczestnik może dostarczyć do trzech prac fotograficznych utrwalających interesujące zdarzenie zaobserwowane podczas wakacyjnej wycieczki górskiej lub ujęcie pejzażu górskiego ciekawego dla autora.

 

Format zdjęć 15×21 z dołączonymi na odwrocie danymi: proponowany tytuł fotografii, dane autora (imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy, e-mail). W chwili składania pracy każdy uczestnik musi podpisać zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na przekazanie praw autorskich organizatorom konkursu o treści:

„Oświadczam, że jestem autorem prac nadesłanych na konkurs pt. „Kadry z wakacyjnych podróży 2013 roku”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu pt. „Kadry z wakacyjnych podróży 2013 roku”.

W przypadku osób nieletnich potrzebna jest zgoda rodzica/opiekuna na udział w konkursie o treści: „Wyrażam zgodę na udział dziecka (imię i nazwisko dziecka) którego jestem rodzicem/opiekunem prawnym, na udział w konkursie pt. „Kadry z wakacyjnych podróży 2013 roku”.

Prace należy składać do dnia 28 września 2013 roku w sekretariacie LO im. K.K. Baczyńskiego w Kozach (plac ks. Kochaja 1, 43-340 Kozy).

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.