Finał Konkursu „Tatry- moje góry”

6 czerwca, w sali koncertowej Pałacu Czeczów ogłoszono wyniki całorocznego konkursu wiedzy o Tatrach, przeprowadzonego w szkołach podstawowych gminy Kozy. 43 uczestników od września odpowiadało na kilkadziesiąt pytań związanych z topografią, przyrodą i turystyką Tatr. Prace oceniały opiekunki szkolnych kół turystycznych SP 1 i SP 2. Po zsumowaniu poszczególnych punktów ogłoszono wyniki: miejsce I zajęła Wiktoria Rasała, miejsce II Wiktoria Stolarczyk i Natalia Bednarczyk, miejsce III Wojciech Michoń, Wojciech Stwora, Kinga Markiel oraz Maksymilian Osierda. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim dziękujemy za udział.

Szczególnie dziękujemy tym, którzy wsparli nasz konkurs i ufundowali upominki: Zarządowi Oddziału PTT w Bielsku-Białej, Starostwu Powiatowemu w Bielsku-Białej oraz Stowarzyszeniu na rzecz Promocji i Rozwoju Gminy Kozy.

Mamy nadzieję, że wiedza zdobyta podczas konkursu zaowocuje podczas tatrzańskich wędrówek. Życzymy ich jak najwięcej podczas zbliżających się wakacji. Już teraz zapraszamy również do udziału w kolejnej edycji konkursu „Tatry- moje góry”.

Przed wręczeniem nagród uczestnicy spotkania wysłuchali krótkiej prelekcji Miłosza Zelka na temat historii PTT oraz wzięli udział w uroczystym wręczeniu Wyróżnienia „Prowadzę na Szczyt” przyznawanego przez Zarząd Koła PTT w Kozach, które w tym roku otrzymały: Anna Kózka-Filarska, Sylwia Czauderna-Papiernik oraz Katarzyna Paprota. Gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy w propagowaniu turystyki wśród najmłodszych mieszkańców gminy Kozy.

DSC_0108

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.